Falešné Knihy, Dekorace Pro Domácí Dekorativní Knihy Moderní Simulace Módu luxusních Domů Decor Club Hotel Modelu Místnosti Měkké

Nový produkt

Skladem

1000 ks

92.20 Kč

188.19 Kč

Otevíratelná Falešné Knihy, Domácí Dekorace Simulace Book Box Stylový Stolní Dekorace Krásný Úložný Box Model

PROSÍM, PŘEČTĚTE SI NÁSLEDUJÍCÍ, ABY SE ZÍSKAT VÍCE INFORMACÍ.

ZVLÁŠTNÍ POZNÁMKA:

1> Prosím, kontaktujte nás pro paket problémy první místo otevření spory nebo špatné zpětné vazby!!! 2> Pokud chcete vidět obrázky, prosím, kontaktujte nás!!!

1.Velikost:

26.7x17.5x4.2cm(10.51"x6.89"x1.65")

2.Popis produktu:

1>Styl: Dekorativní knihy jsou rozděleny do nedobytnej styl, skládací styl a otevřený styl. V důsledku kupujícím a poptávky na trhu, v otevřené verzi je vylepšená verze neotevřené verze. 2.>Technologie: dekorativní kniha je zpracována do modelu s tvrdé kůže, papíru a vložit s lepidlem nebo oboustranné lepicí pásky. Otevřená kniha má magnet proužek uprostřed pro snadné otevírání a používání.

3.Použití:

Dekorativní knihy jsou domácí dekorace, a mohou být použity jako dekorativní rekvizity pro rodinu obývací pokoje, kavárny, bary, a restauracemi.

4.Model:

Model kniha je v současné době rozdělen na ZS series, LH série a WM série na trh. 1>BH série jsou rozděleny do otevřené a non-otevřené modely. BH není otevřeno příliš mnoho modely na displeji. BH otevřené modely patří BH238, BH239, BH240, BH241, BH242, BH243, BH250, BH251, BH252, BH253. 2>LH má pouze otevřené modely, které jsou rozděleny do 8 modely: LH0357, LH0358, LH0359, LH0360, LH0361, LH0362, LH0363, LH0364. 3>WM série také jen mít otevřené modely, které jsou rozděleny do WM02, WM04, WM07, WM08, WM09, WM10, WM11, WM12(XK06).

5.Dodání:

1>Prosím, buďte ujištěni, na objednávku, budeme loď v pořadí objednávky kupujícího. Obecně platí, že balíček bude doručena na vás v době do tří dnů. 2>Podle logistické situaci, budeme obvykle loď zboží pro vás podle logistický kanál, který si vyberete. Pokud je to nutné, budeme také vybrat kvalitní a rychlé logistiky metody k dodání zboží pro vás.

6.Balení:

1>Prosím, aby svůj model, a budeme dodávat zboží přesně podle modelu, který jste si objednali. 2>Pro skládací dekorativní knihy, používáme lepenkové obaly (kontaktujte nás pro balení obrázek). Pro knihy, které nemohou být otevřeny a knihy, které mohou být otevřeny, používáme pěnové boxy pro balení (kontaktujte nás pro balení obrázek).

7.Návrhy:

Budeme balit produkty jste si objednali opatrně, aby nedošlo k poškození. Ale také doufáme, že si můžete koupit násobky 4 v době nákupu, aby nedošlo k poškození zboží, a násobky 4, perfektní balení.

8.Poznámka:

1>Od mechanické zpracování a ruční zpracování dekorativní knihy způsobí, že povrch nosit problémů, pokud si mysli, prosím, místo vaší objednávky pečlivě. 2>Pokud je špatný model nebo poškozené balení, prosím, nenechávejte negativní recenzi na poprvé, a kontaktujte nás v čase. Budeme znovu odeslat škody pro vás a dokonce i náhradu.

Děkuji moc za vaše čtení a spolupráci. Dobrý den.

Štítky: pohádková kniha dekor, book nook, kniha deco, luxusní dekor, falešný kniha pro dekor, kniha chanel, domácí kancelář dekor moderní, kniha falešný, book nook police vložit, luxusní dior kniha
Attributes1 můžete otevřít
Velikost 27*17*4.5 cm
Attributes5 falešné knihy, pro dekorace
Attributes6 Domácí Dekorace
Attributes2 Home Decor
Attributes7 Dekorace domů
Materiál Papír
Styl Moderní
Je Inteligentní Zařízení No
Attributes3 Módní Knihy
Původ KN(Původu)
Téma lidé
Attributes4 bytové dekorace, doplňky

Napsat recenzi

Falešné Knihy, Dekorace Pro Domácí Dekorativní Knihy Moderní Simulace Módu luxusních Domů Decor Club Hotel Modelu Místnosti Měkké

Falešné Knihy, Dekorace Pro Domácí Dekorativní Knihy Moderní Simulace Módu luxusních Domů Decor Club Hotel Modelu Místnosti Měkké

1 Recenze
178.53 Kč

Nordic Jednoduché Zlaté Tepané Železo Ginkgo List Ozdoby Domácí Víno Kabinet Verandě TV stolek Desktop Dekorace, 2KS Ginkgo biloba znamená krásu a je požehnání štěstí. Tvar je živé a realistické, a textura je jasné a hladké. Přírodní dřevěné základny, čerstvé a přírodní. Ideální pro domácí dekorace a dárky. Postup:

1 Recenze
527.19 Kč

1.Jemné zpracování, galvanické pokovování proces - Krásně tvarované, top je vyroben na tvar střechy s dharmacakra a dvakrát jelen tvar sochy. Tam jsou malé zvony na obou koncích pro dekoraci, a oni houpat s větrem a zvuk. Není to jen modlitba kola, ale také umělecké dílo. 2.Dvoulůžkový modlitba kola design - dvě modlitební kola se otáčejí

0 Recenze
71.83 Kč

Vlastnosti: .Frand nové s vysokou kvalitou .Ručně vyráběné vysoce kvalitní sklo materiál, bezpečné a šetrné k životnímu prostředí, nebude mít vliv na kvalitu vody .Tvar je krásný a trvanlivý, a design je živý, které mohou být použity k výzdobě pro fish tank Specifikace: .Název produktu: Plovoucí skleněné

Související produkty