0-25mm/0.01 mm Mimo Mikrometr Třmen Přesné Měřidlo Vernier Třmen Měřicí Nástroje Mikrometr Měřicí Nástroje 2019 Nové

Nový produkt

Skladem

1000 ks

149.33 Kč

189.03 Kč

Specifikace:

Materiál: uhlíková ocel

Rozsah měření: 25

Rozlišení: 0.001

Rozsah použití: 25

Specifikace: Mikrometr 0-25

Funkce:

Vnější průměr mikrometr vnější rozměry měřicí přístroje, měření vzdálenosti mezi dvěma stranami náměstí rámu pomocí šroubovice principu. Vnější průměr mikrometr se používá především pro měření různých vnějších rozměrů.

Průměr mikrometr dělení hodnota je 0,01 mm, horní hranice rozsahu měření není větší než 300 mm, rozdělen do 25mm za specifikaci. Jako 0-25mm, 25-50mm ...... a tak dále.

Průměr mikrometr formě je znázorněno na obrázku: (obrázek je pouze pro ilustraci, není uvedena detailní struktura.)

Návod k použití:

1. Vyčistěte měřicí povrchu před použitím a správné nulové polohy. 0-25mm přímé vyrovnání nuly: 25mm nad použijte panel měřidlo zaměřený na kvazi-nula.

2. Žádné způsob opravy: je-Li 0-bitové linky není v souladu s výchozí, první uvolněný šroubek pomocí šroubováku mírně, s klíčem pro nastavení výchozí polohy, tak, že základní zarovnání 0 vkus trochu čáru, pak utáhněte šrouby. (Viz návod k použití obrázek 2)

3. Při měření, mikrometr by měla být kolmo k obrobku podle testu, rotující síly, měřicí přístroje, měřicí povrch v kontaktu s prací kus by měl být rotující jemně, když síla měřicí zařízení vydáno mírný "klepněte na tlačítko, klepněte na tlačítko ..." zvuk, Který je skutečná velikost kus práce v rámci testu.

4. Blokovací zařízení může být pasivní měření mikro-šroub a zpět. Relax vpravo a zámek vlevo. (Viz návod k použití viz Obrázek 3)

5. Při měření levé ruky by měly mít tepelný štít, aby se zabránilo tělesná teplota se přenáší na mikrometr, což způsobuje chybu měření.

6. Jeden konec klíč může být nastavena na nulu, druhý konec může vytáhnout platnost měřicího zařízení.

Teplé tipy:

1. Mikrometr je přesné měřicí nástroj, pokud je použit jemně, po použití v exponovaných částech potažen anti-rez olej, umístěné v krabici, dát to na suché a větrané místo.

2. Měření nemůže nutit, mikro-otáčení válce, aby nedošlo k poškození přesnost. 1 x Vnější Mikrometr

1 x Příslušenství

[relateproductdetail/]

Štítky: micro metr digitální, koso metr stojan, led matrix, micromet, mikrometr, hloubkoměr, calip, míč mikrometr mitutoyo, digitální mikrometr hlava 50, judo, lak tloušťka rozchod
Značka alloet
Bod 7
Původ KN(Původu)
Bod 1
Certifikace NIC
Rozsah měření
DIY Dodávky Zpracování dřeva
Bod 3
Bod 2
Přesnost 0,001 mm
Bod 4
Bod 5
Materiál
Typ Displeje ANALOGOVÉ
specifikace
Číslo Modelu Mimo Mikrometr
Mikrometr Typ Vnější Mikrometry
Bod 6

Napsat recenzi

0-25mm/0.01 mm Mimo Mikrometr Třmen Přesné Měřidlo Vernier Třmen Měřicí Nástroje Mikrometr Měřicí Nástroje 2019 Nové

0-25mm/0.01 mm Mimo Mikrometr Třmen Přesné Měřidlo Vernier Třmen Měřicí Nástroje Mikrometr Měřicí Nástroje 2019 Nové

0 Recenze
97.25 Kč

Aplikace: 1. Optické přístroje platforma posunutí výše pokuty úprava 2. Pro XY stůl je vhodný pro jemné nastavení různých přesných přístrojů a měřicích zařízení 3. LCD výrobní a testovací zařízení liquid crystal prism umístění kamery a načítání. 5. Optické vlákno polohování, optický komunikační systém, produkty a zkušební zařízení.

0 Recenze
2 029.56 Kč

Poznámka: zásilka bude odeslána bez baterie ,typ baterie je 3V CR2032 environmentální Lithiové baterie Charakteristika A Funkce 1.4-Tlačítka, Elektronické Digitální Mikrometr 2.IP65 vodotěsný 3.S Satin-chrom měřítku 4.Vysoce kvalitní tepelná izolace rukojeti. 5.Měření ploch je vyroben z karbidu wolframu. 6.Konstantní síla ráčny na

3 Recenze
1 447.34 Kč

Popis produktu Funkce 1.Úroveň ESD ochrany 2.Funkce: Přepínače, metrické konverze, nastavení nuly v jakékoliv pozici 3.Rozlišení:0,001 mm/0.00005 4.Rychlá odezva,žádné překročení rychlosti chyba selhání 5.Nejvyšší výpadku napájení crash 6.Tvrzené slitiny sonda 7.3 V lithium životního prostředí (CR2032) 8.IP 65 vodotěsné Technické

0 Recenze
173.28 Kč

Vhodná Pro: Optické přístroje platforma posunutí výše jemné nastavení. Pro XY stůl je vhodný pro jemné nastavení různých přesných přístrojů a měřicích zařízení. LCD výrobní a testovací zařízení. Liquid crystal prism umístění kamery a načítání. Optické vlákno polohování, optický komunikační systém, produkty a zkušební zařízení.

Související produkty