5kusů/lot LM2596S LM2596S-ADJ LM2596 DC-DC Converter Krok Dolů Napájení Výstupní Modul 1.23 V-30V nastavitelný regulátor Napětí

Nový produkt

Skladem

1000 ks

75.19 Kč

90.52 Kč

Užijte si nakupování

Doprava zdarma 5pieces/lot LM2596S LM2596S-ADJ LM2596 DC-DC Buck Converter Krok Dolů Napájení Výstupní Modul 1.23 V-30V.

. Jsme dodavatelem ICs, Tranzistory, Diody,Spínače,Konektoru... z důvodu omezeného systému, nemůžeme dát je všechny v mém obchodě. Pokud potřebujete větší množství , prosím, neváhejte a kontaktujte mě. Dám vám dobrou cenu a nejlepší kvalitu!

Záruka

1.- 90days záruka.

2.- Pokud položka je vadné po obdržení, by mělo být do 7 dnů od data přijetí pro výměnu nové (Kupující by se měl vrátit všechny původní a nepoškozené položky v re-prodejného stavu)

3.- Dodáváme bezplatné opravy servis do jednoho roku od zakoupení. Pro první 1 měsíc, budeme platit jeden způsob, náklady na dopravu( od nás na vaší lokalitě); Po uplynutí 1 měsíce od koupě, kupující nemusí platit dva způsoby, jak náklady na dopravu.

4.- Jednou jsme si se vrátil položky, my vám pošleme nahrazují zpět co nejdříve.

5.- Naše záruka se nevztahuje na žádné produkty, které jsou fyzicky poškozen, nebo pod osn-normální provozní podmínky v důsledku zneužití nebo nesprávné instalace na díly

Platba

1.- Prosím, ujistěte se, že vaše platební účet je k dispozici předtím, než jste nabídku na položku.

2.- Všechny platby by měly být uplatněny nejpozději do 7 dnů poté, co obdržíte položky. Pokud opravdu mají potíže v platební položky, prosím, kontaktujte nás za prvé, my vám pomůžeme vyřešit to.

3.- Pokud máte nějaké speciální požadavky o detailech produktu, prosím, zanechte vzkaz v objednávce.

Zásilka

1.- Můžeme dodávat výrobky po celém světě.

2.- DHL, FedEx, TNT, UPS, EMS, China Post, Hongkong Post, jsou všechny k dispozici.

3.- Položky budou rozeslány s 3dny po obdržení platby.

4.- Prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresu a kontaktní telefonní číslo, jsou správné, když jste nabídku na položku.

5.- Můžete sledovat situaci svůj výrobek na webové stránky poté, co jsou odeslány

Dovozní Daně nebo Cla

1.- Dovozní cla, daně a jiné poplatky, se stalo ve vaší straně nejsou zahrnuty v ceně položky. Tyto poplatky jsou poskytnuty kupujícím.

2.- Prosím, poraďte se se ty země Celního úřadu určení, co tyto dodatečné náklady budou před nákupem.

3.- Prosím, potvrdil, podrobné informace o doručení faktury. Například, jak moc cena, kterou jsme měli napsat na nákladní list, faktura, nebo jak to popsat položky, atd..

Zpětná vazba

1.- Jako vaše zpětná vazba je velmi důležitá pro náš rozvoj, upřímně zveme vás na dovolené pozitivní zpětnou vazbu pro nás, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb. Díky moc za váš čas.

2.- Náš program bude odejít zpět stejnou zpětnou vazbu, aby vám po vaší pozitivní zpětnou vazbu.

3.- Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, budeme se snažit v našich silách vyřešit problémy.

Děkuji moc za vaši podporu a přejeme vám hezký den!

Děkuji moc za vaši podporu a přejeme vám hezký den!

Štítky: tps51622, nastavitelný bloku napájení, nastavitelné napájení příslušenství, 30w regulátor napětí, nastavitelný dc napájení indikátor, lm2596 dc, automatická krok nahoru, dolů, regulátor, nastavitelný dc přímé napájení, 5v 70a napájení, rtuť spínací regulátor napětí
Značka YOINNOVATI
Aktuální Typ DC
Číslo Modelu LM2596S-ADJ
Fáze Další
Použití Další
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

5kusů/lot LM2596S LM2596S-ADJ LM2596 DC-DC Converter Krok Dolů Napájení Výstupní Modul 1.23 V-30V nastavitelný regulátor Napětí

5kusů/lot LM2596S LM2596S-ADJ LM2596 DC-DC Converter Krok Dolů Napájení Výstupní Modul 1.23 V-30V nastavitelný regulátor Napětí

0 Recenze
330.38 Kč

1 Máme každý obchod s upřímností.Všechny produkty, které nabízíme jsou ve vysoké kvalitě za nízkou cenu. 2. Všechny ceny označené v našem obchodě jsou velkoobchodní ceny a nezahrnují daně nebo náklady na dopravu.Ceny vzorků nebo malé množství produktů, které jsou ve vysoké volatility někdy různé přípony balíčky nebo značky IC

2 Recenze
99.77 Kč

Přednosti produktu: 1. Napětí a proud lze nastavit pomocí číslicového řízení, které je pohodlné, rychlé, průmyslové kvality a vysoké přesnosti, a mohou být přímo používány v inženýrských projektů; 2. Profesionální napájecí zdroj LCD je přijat, jasné rozhraní, jednoduché ovládání a téměř dokonalou ochranu mechanismu; 3.

0 Recenze
249.52 Kč

0.5-30V 4A 5V 6V 12V 24V Napájení Modulu DC Buck Boost Converter CC CV Nastavitelný Regulovaný laboratorní zdroj 1.1 LCD může zobrazit vstupní/výstupní napětí, výstupní proud/výkon/kapacita výstupu/výstupního času; 1.2. CNC úprava, přesné a rychlé, může zvýšit a nižší napětí, výstupní napětí lze nastavit na vůli od 0,5-30v,

Související produkty