Svodič Flashback Vymstít Ventil pro USSOLID H & T Series HHO Svářečka

Nový produkt

Skladem

1000 ks

738.06 Kč

776.92 Kč

Flashback Vymstít Ventil Svodič pro USSOLID H & T Series HHO Svářečka

Popis

U. S. Solidní flashback svodič je plyn, bezpečnostní zařízení, které se nejčastěji používají v oxyhydrogen svařování a řezání zastavit plamen nebo reverzní tok plynu zpět do zařízení nebo napájecí vedení.To chrání uživatele a zařízení před poškozením nebo výbuchy.Tato zařízení se používají především v průmyslových procesech, kde oxyhydrogen směsi plynů jsou zpracovány a použity.Flashback svodiče jako bezpečnostní produkty jsou nezbytné k zajištění pracoviště a pracovní prostředí.

Aplikace

Syntetické sklářský Průmysl Syntetické sklo (Akryl) leštění High-teplota plamene může způsobit ekologickou řemeslné článek dokonale.

Elektronický Průmysl IC zapouzdření

Polovodičové

Školní laboratoř Poskytuje pohodlné, bezpečné a kyslíko-vodíkový plamen

Parametry Model: A04

Materiál konstrukce: Nerezová ocel

Tlak: 0.01-0.15 Mpa

Průtok plynu: 0.3-2 M3/H

Použití: USAPevný H a T series HHO svářečů

Související produkty:

Platba

1. Přijímáme Alipay (Escrow Služby), Kreditní Karty, Brazílie Boleto a jiné platební metody.

2. Pokud se setkáte s platbou problém, pošlete nám zprávu a my vám rádi pomůžeme.Prosím, potvrďte vaši dodací adresu při platbě.

Dodávka A Návratová Politika

Kontaktujte nás a Ohlasy

O Nás

Jsme společnost s bohatými zkušenostmi ve světě obchodu.

Společnost byla založena v roce 2009, jsme odhodláni sloužit našim zákazníkům skvělé produkty a skvělé služby při zachování vysoké kvality a nízké ceny.

Máme také bohaté produkty více než zobrazení v obchodě.Pokud potřebujete, můžete nás kontaktovat a bude nám potěšením poskytnout vám vysoce kvalitní výrobky s rozumnou a atraktivní cenu.

Štítky: svaru, Celkem, univerzální plamen svodič, kyslík hořáku, flashback, hho vodík generater auto, hho vodík, t 962c, mobilní hho, hho kit
Aplikace USA Pevných H a T series HHO svářečů
Průtok plynu O 0,3-2 M3/H
Tlak 0.01-0.15 Mpa
Číslo Modelu A04
Značka USA Solidní

Napsat recenzi

Svodič Flashback Vymstít Ventil pro USSOLID H & T Series HHO Svářečka

Svodič Flashback Vymstít Ventil pro USSOLID H & T Series HHO Svářečka

0 Recenze
272.83 Kč

ks v balení černé plastové nádobí na jedno použití nůž narozeninové party dodávky Popis: Plastové Nádobí nůž Rozměry: 17cm; Množství: 16pcs za balení Barva: černá Použití: pro party Prodejní Místo Popsat podrobnosti o prodejní místo výše, získávání a poskytování důvěry, aby své potenciální uživatele. Prodejní

2 Recenze
89.05 Kč

Vlastnosti: *Univerzální kompatibilita: práce s Windows 2000/XP/Vista/Linux/Win 7/MAC operační systém. *2.4 GHz bezdrátová poskytuje výkonné a spolehlivé připojení s pracovní vzdálenost až 10m. *Můžete se těšit citlivé a plynulé ovládání kurzoru s 800-1200-1600DPI nastavitelné high-definition neviditelné sledování motoru. *Kompaktní

Související produkty